Гледај истовремено на два уреда по најниска цена!
ЗАЧУВАЈ ПОВЕЌЕБинџувањето е послатко со попуст од 25 % на пакетите од 6 и 12 месеци!

{{updateSlider(section.id)}}
MK

Серии и филмови што навистина сакате да ги гледатеМрачни филмови создадени според романите на В. К. Ендрус!

  Знаете ли дека Pickbox NOW можете да го гледате и преку оператор со само неколку кликнувања на далечинскиот управувач?

Гледај каде било


Преземете ја апликацијата Pickbox NOW во Play Store, LG или Samsung продавница и уживајте во најголемиот квалитет.

Најчести прашања

Зошто Pickbox NOW?
Премиери, хит-серии и документарни емисии од холивудската и европската продукција, со нагласок на британските детективски и мистериозните скандинавски серии! За целосната содржина се достапни поднаписи, а во Pickbox NOW уживајте без реклами и на сите уреди!Вчитување...