Откријте ја нашата нова Smart TV апликација и уживајте во стримање!
ЗАЧУВАЈ ПОВЕЌЕ

Зад кулисите

Staged

Дејвид Тенант и Мајкл Шин требаше да настапат во Вест Енд пред продукцијата да биде ставена во мирување поради пандемијата. Но режисерот се обидува да ги убеди да продолжат со пробите преку интернет... Фантастична комедија со бројни познати актери како госит.

Режисери: Simon Evans

Актери: David Tennant , Michael Sheen , Georgia Tennant

Година: 2020

Препорака за возраст: PG-13

Жанр: British series

 
Вчитување...