Гледај истовремено на два уреда по најниска цена!
ЗАЧУВАЈ ПОВЕЌЕ

Невидливиот сведок

The Invisible Witness

Адријано Дорија е “претприемач на годината“ во Милано. Вози БМВ, носи раскошен Ролекс, има преслатка сопруга и ќерка и убава љубовница. Но, сега тој е во домашен притвор, обвинет за убиство.

Година: 2018

Препорака за возраст: R

Жанр: Crime/Thriller

Вчитување...