Откријте ја нашата нова Smart TV апликација и уживајте во стримање!
ЗАЧУВАЈ ПОВЕЌЕ

Откријте го Pickbox NOW со бесплатни епизоди!

БЕЗ ЧЕКАЊЕ И БЕЗ РЕКЛАМИ

Гледајте ги епизодите една по друга и без прекини. Не грижете се ако сте пропуштиле некој филм или премиера – сѐ е достапно кога ќе посакате.

КВАЛИТЕТНИ СЕРИИ И ФИЛМОВИ

Продукцијата на некои од најголемите светски студија како што се all3media, BBC, Fremantle, ITV, Lionsgate, StudioCanal, Mediapro, Viaplay,..

СЕРИИ НА РАЗНИ ЈАЗИЦИ

Американски, британски, шпански, скандинавски и многу други европски серии со преводи на македонски.


Isprobaj besplatno


Запознајте се со нашите серии на наједноставниот можен начин – без никакво внесување картичка, без обврска. Потребна ви е само е-пошта и слободна вечер – затоа што кога еднаш ќе почнете да гледате серии, тешко дека ќе сопрете.

 


Откријте ја нераскажаната приказна за најпознатото американско семејство во оваа серија од осум делови, која ги бележи делата и динамиката на водечката политичка династија од дваесеттиот век.
Судска драма за 12 Австралијци избрани за порота во судењето за убиство кое колку што е трауматично, толку е и контроверзно, а во кое една жена е обвинета за убиство на нејзината внука тинејџерка.
Четворица пријатели му должат пари на опасен криминален шеф. Тие мора да киднапираат сакан член на семејството на водачот на ривалскиот клан за да се раздолжат.Која серија ја гледате вечерва?
Наместо да листате низ сервисите за стриминг до недоглед, откријте ги криминалистичките британски и скандинавски серии, најдобрите од европската продукција, скриените бисери, романтични комедии и безброј филмови. Секоја недела го издвојуваме најдоброто, па првото што ќе ви го привлече вниманието е врвен избор! Од хит серии и класици кои ја одбележија генерацијата, до новите наслови што ќе ги најдете само кај нас.


Зошто Pickbox NOW?

Како да ја активирате услугата за стриминг Pickbox NOW? Каде сѐ можете да гледате? Колкава е цената на пакетите? Откријте ги одговорите на овие и на бројни други прашања и дознајде зошто веднаш треба да уживате во одличната европска и светска продукција!
Достапно на следните уреди

SMART TV

Преземете ја апликацијата Pickbox NOW во продавниците Play Store, LG или Samsung и уживајте во најголемиот квалитет.

ЛАПТОП

Гледајте серии и филмови преку веб-прегледник на компјутер. Ажурирајте го веб прегледникот на најновата верзија.

МОБИЛЕН/ТАБЛЕТ

Преземете ја апликацијата во Play Store или App store. Преземајте ја серијата и гледајте без интернет врска.

CHROMECAST

Поврзете се на кој било телевизор со Chromecast и кастувајте, т.е. префрлете ја серијата или филмот од мобилната апликација на Pickbox NOW.

Вчитување...